Strona główna

Sprzedaż biletów w dniu meczu

Sprzedaż biletów w dniu meczu

2015-09-16 00:04:29  |  MKS Chojniczanka

Sprzedaż biletów w dniu meczu na spotkanie z Drutex-Bytovią Bytów.

Bilety w Strefie Kibica Chojniczanki mieszczącej się na II. piętrze w Domu Towarowym Libera w dniu meczu nabywać można w godzinach od 9:30 do 17:00. Od godziny 17:30 sprzedaż biletów prowadzona będzie tylko w kasie klubu przy głównym wejściu na stadion. Od tego momentu będziemy sprzedawać tylko i wyłącznie bilety na mecz z Drutex-Bytovią. Kartę Kibica jak i wejściówki na mecze z Dolcanem i GKS-em Bełchatów można zakupić jedynie w godzinach działania Strefy Kibica. Bilety w dniu meczu kosztują 20 zł (normalny) i 17 zł (ulgowy). Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dowodu tożsamości.
Od meczu z Drutex-Bytovią Bytów, gastronomią na stadionie będzie się zajmować nowa firma.  Operatorem gastronomicznym będzie firma Maria Gierszewska Gastronomia z Brus. W ofercie pojawią się nowe produkty, które dotychczas nie były dostępne na stadionie. Serdecznie zachęcamy do zakupów.

W internecie cały czas można nabywać wejściówki na mecz z Dolcanem Ząbki (20.09) i pucharowy z GKS-em Bełchatów (24.09).

Przedsprzedaż biletów na mecze z Dolcanem i GKS-em Bełchatów w Strefie Kibica, prowadzona będzie od godziny 11:00 w czwartek 17. września.

redakcja@mkschojniczanka.pl

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl