Strona główna

Motoserce 2015

Motoserce 2015

2015-04-25 18:19:15  |  Krzysztof Różycki

Ogólnopolska akcja Motoserce miała w tym roku siódmą edycję. W Chojnicach miłośnicy jednośladów spotkali się na Starym Rynku po raz szósty.

Główna ideą akcji „Motoserce - Krew darem życia” jest  propagowanie krwiodawstwa oraz zwrócenie uwagi na brak cennego daru, jakim jest krew. W Chojnicach na rzecz akcji zbierano krew już od trzech miesięcy, nie zabrakło także „krwiobusa”, który tradycyjnie towarzyszy corocznym imprezom organizowanym przez chojnicki  klub motocyklowy Aurochs.

Link do FLV (Motoserce 2015)

Na osoby, które wsparły akcję oddawania krwi, czekały cenne nagrody ufundowane przez sponsorów i rozlosowane podczas sobotniej imprezy. Na osoby, które postanowiły obejrzeć ryczące mechaniczne monstra, czekały także inne atrakcje. O część artystyczną zadbali muzycy z chojnickich grup Butterfly Wisper Wind i Libertad oraz gwiazda dnia: toruński zespół Moove. Nie zabrakło także prezentacji najmłodszych, pokazu karate tradycyjnego i konkursu na „Miss i Mrs Motocykla".

W tym roku za najpiękniejszy motocykl uznano maszynę Piotra Cieślińskiego z Charzyków. Jest to motocykl BMW R71 z 1941 roku, wyprodukowany na 25-lecie firmy. Odrestaurowanie dwucylindrowego boksera zajęło właścicielowi cztery lata.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl