Strona główna

Przeboje i Oldboje. Rozw. konkursu

Przeboje i Oldboje. Rozw. konkursu

2015-02-20 07:43:52  |  oprac. at, źródło DKF

Miłośnikom czeskiego kina i muzyki Dyskusyjny Klub Filmowy w najbliższy poniedziałek zaserwuje komedię "Przeboje i Oldboje".

 

„Przeboje i Oldboje” - 23.02.15 r. (g.19, bilet 5 zł)

Tytuł oryginalny: Revival

Reżyseria: Alice Nellis

Scenariusz: Alice Nellis

Obsada: Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Marián Geišberg, Zuzana Bydžovská, Vojtěch Dyk  

Gatunek: Komedia

Produkcja : Czechy

Czas trwania: 1 godz. 55 min.Opis filmu: Historia czterech muzyków, których rockowa kapela "SMOKE" rozpadła się w niewyjaśnionych okolicznościach w 1972 roku, i którzy - z różnych względów - po latach, zdecydowali się na spektakularny powrót na scenę. Reaktywacja zespołu daję muzykom nową energię do działania i szanse na "drugie rockowe życie". W rezultacie muzycy ujawniają swój wielki sekret - powód dla którego zespół rozpadł się przed laty. "Przeboje i Oldboje" - to ciepła, pełna humoru opowieść o męskiej przyjaźni, sławie i jej przemijaniu, miłości do muzyki, radości koncertowania na żywo oraz o zmaganiu się ze zwykłą codziennością w dojrzałym wieku. Historia muzyków potwierdza, że na rock and rolla - nigdy nie jest za późno.

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Przeboje i Oldboje, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do godz. 15.

Rozw. konkursu. Podwójną wejściówkę wygrała Iwona Ossowska z Chojnic. Gratulujemy. Bilety będą do odbioru w kasie ChDK przed poniedziałkowym seansem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl