Strona główna

Fotograf. Wygraj bilet

Fotograf. Wygraj bilet

2015-02-06 06:49:42  |  oprac. at, źródło DKF

Tym razem na klubowiczów DKF czeka ciekawie zapowiadający się polski thriller. Mamy podwójną wejściówkę na poniedziałkowy seans. Zapraszmy do udziału w konkursie.

 

„Fotograf” 9.02.15 r. (godz. 19, bilet 5 zł)

Tytuł oryginalny: Fotograf

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Scenariusz: Waldemar Krzystek, Krzysztof Kopka

Obsada: Tatyana Arntgolts, Alexandr Baluev, Agata Buzek, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Kot

Gatunek: Sensacyjny, Thriller

Produkcja : Polska

Czas trwania: 117 min.

Opis filmu: Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze milicji nadali mu przydomek „Fotograf”, gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy fotografują miejsca zbrodni. Tropy prowadzą do dawnego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy i serii dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się tam w latach 70. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do Polski, korzystając na miejscu ze wsparcia oficera lokalnej policji (Adam Woronowicz). W składzie ekipy jest milicjantka Natasza - jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i zdołała przeżyć. Jedyna, która jest w stanie go rozpoznać, gdyby doszło do konfrontacji.

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy film. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Fotograf, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do godz. 15.

Rozw. konkursu. Podwójną wejściówkę wygrała Ewa Singer z Chojnic. Gratulujemy. Bilety będą do odbioru w kasie ChDK przed poniedziałkowym seansem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl