Tenisiści grali dla orkiestry

2015-01-14 07:10:36  |  UKS Ósemka Chojnice

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w Solcu Kujawskim m.in. na turnieju tenisa stołowego, na który wybrali się zawodnicy UKS Ósemki  B.B Auto Chojnice.

Z Chojnic przyjechało siedmiu  zawodników brali oni udział w pięciu kategoriach. W kategorii
zawodników zrzeszonych brało udział dziesięć  osób, Michał Brieger zakończył rywalizację na czwartej  pozycji. W amatorach rywalizowało dwudziestu jeden  zawodników z czego czterech było z Chojnic, Krzysztof Pieragowski zakończył grę na czwartym miejscu, Maciej Pawlak i Sławomir Wilczek wywalczyli miejsca w przedziale 9-12, a Arkadiusz Domachowski uplasował się na miejscu w zakresie 13-16.

Na turniej przyjechały również trzy chojniczanki, brały one udział w trzech  kategoriach. Oliwia Wilczek grała w dziewczynach gimnazjum gdzie  były cztery  zawodniczki, zajęła ona pierwsze miejsce, wzięła także udział w kategorii kobiet. Martyna Pieragowska triumfowała zarówno w kategorii dziewczyn ponadgimnazjalnych jak i w kobietach. W obydwu kategoriach zajęła pierwsze miejsce. Iwona Gadomska w kategorii kobiet uplasowała się na drugiej pozycji.