Strona główna

Czerski Dzień Mocy

Czerski Dzień Mocy

2014-10-23 21:47:46  |  Andrzej Plata

Serdecznie zapraszamy na pokaz stowarzyszeń i szkół sztuk walki, występ profesjonalnego sespołu tańca nowoczesnego „Pradise” z Karsina oraz otwarty Turniej Wyciskania Na Ławeczce Leżąc. obota (25.10) godz. 18.00, Hala Widowiskowo Sportowa ul. Starego Urzędu 1 Czersk.


Organizatorami przedsięwzięcia są: Uczniowski Klub Sportowy „Bokser” Chojnice i prywatni przedsiębiorcy.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem imprezy prowadzący Andrzej Plata przywita zebranych i zapozna z programem wydarzenia. Pokaz stowarzyszeń i szkół sztuk walki.
W ringu zaprezentują się:

− Pięściarze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bokser” Chojnice z obecnym Mistrzem Polski Seniorów, Młodzieżowym Mistrzem Polsk 2013i, Reprezentantem Kadry Narodowej - Kazimierzem Łęgowskim.

− UKS Kempo Chojnice.

W drugiej części zawodów o godz. 18.30 na pomoście ciężarowym wystartują atleci w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawodnicy, którzy wcześniej zgłoszą się do zawodów w Biurze zawodów ul. Doktora Zielińskiego 5 , 89-650 Czersk nr Tel. 790 311 492. Lub bezpośrednio przed zawodami wystartują w dwóch kategoriach wagowych do 90 kg i powyżej 90 kg.

Jak wynika z założeń regulaminowych:

1. O zajętej lokacie stanowić będzie wielokrotność wyciśniętego na sztandze ciężaru własnego ciała.
2. Bezpośrednio przed podejściem do próby zgłoszony zawodnik zostanie oficjalnie zważony.
3. Następnie zespół sędziowski umieści na sztandze określony ciężar.
4. Po komendzie start zawodnik przystępować będzie do próby.
5. Czas próby jest nieograniczony.
6. Po zakończonym starcie wynik będzie oficjalnie ogłaszany i zapisywany.

Pokazy sztuk walki oraz zmagania atletów uatrakcyjnione zostaną występami uznanego i nagradzanego w kraju i zagranicą Zespołu Tańca Nowoczesnego „Paradise”.
Po na pewno pasjonującej i zaciętej atletycznej rywalizacji wyłonieni zostaną zwycięzcy. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy uhonorowani zostaną atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (profesjonalne suplementy diety i odżywki).

Wstęp Wolny.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl