Strona główna

II Chojnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych

II Chojnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych

2014-08-12 07:23:11  |  Tekst i fot. (aw)

20 września (sobota) na płycie Starego Rynku odbędzie się II Chojnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych. - Zakładamy, że w tym roku może przybyć 50 pojazdów. Imprezę chcemy upiększyć między innymi o pokazy pierwszej pomocy – mówi Jordan Rolbiecki z chojnickiego Automobilklubu.


W roku ubiegłym mimo niesprzyjającej aury impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzięki zaangażowaniu Jordana Rolbieckiego na starówce zaprezentowało się około trzydzieści pojazdów. Po tegorocznym zlocie możemy spodziewać się większej ilości maszyn i atrakcji, ponieważ sympatycy zabytkowych pojazdów zrzeszyli się. Będą pukać do drzwi lokalnych przedsiębiorców, aby pozyskać środki na dodatkowe niespodzianki. - Jako stowarzyszenie jesteśmy jeszcze w powijakach, dlatego też liczymy na odzew wszystkich tych, którzy chcieliby nas wspomóc – mówi członek stowarzyszenia Tomasz Surowiec.

 

Zlot potrwa od godz. 10.00 do 15.00. W programie parada samochodów (na zakończenie zlotu), pokaz pierwszej pomocy i atrakcje dla najmłodszych. Zainteresowanych zlotem odsyłamy na profil automobilklubu facebook.com/akchojnicki

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl