Strona główna

Tancerki ChDK na mistrzostwach IDO

Tancerki ChDK na mistrzostwach IDO

2014-04-17 10:46:06  |  Łukasz Sajnaj Chojnicki Dom Kultury,

Tancerki z Chojnickiego Domu Kultury - Olga Szynwelska oraz Marta Szyszka, wzięły udział w Krajowych Mistrzostwach Jazz Dance i Show Dance.

 


Od 3 do 7 kwietnia 2014 w Kielcach odbywały się Krajowe Mistrzostwa Jazz Dance i Show Dance Polskiej Federacji Tańca oraz Intrenationale Dance Organization (IDO). Na mistrzostwach można było uzyskać kwalifikacją do mistrzostw świata i Europy IDO, czyli do największej artystycznej międzynarodowej organizacjitanecznej. W Kielcach startowała Olga Szynwelska oraz debiutująca na mistrzostwach IDO- Marta Szyszka w solo show dance do 11 lat.

Olga Szynwelska w solo jazz dance pokonała aż 100 tancerek z najlepszych polskich klubów tanecznych. Niestety nie udało się jej stanąć tym razem na podium. Świetną formę zaprezentowała w solo show dance dzięki czemu uzyskała kwalifikacje na imprezy międzynarodowe.

- Mamy nadzieję, że podium uda się zdobyć następnym razem, w przyszłym roku. Gratuluję wytrwałości na tych niezwykle trudnych mistrzostwach - mówi trener i choreograf Monika Michalewicz. Gratulujemy.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl