Strona główna

Brama Pomorza idzie pod młotek

Brama Pomorza idzie pod młotek

2014-01-22 15:17:04  |  Tekst (aw)

Po dwóch miesiącach działalności Rank Progress SA sprzedaje galerię w Lipienicach koło Chojnic. O tym, że pod młotek idzie Brama Pomorza i trzy inne centra handlowe donosi wyborcza.biz.


Jak szybko uda się sprzedać podmiejską galerię, nie wiadomo. Od dyrektora marketingu Rank Progress SA Łukasza Gruszczyńskiego dowiedzieliśmy się, że trwają negocjacje. - Dwa podmioty są zainteresowane zakupem Galerii Świdnickiej i Bramy Pomorza w Lipienicach k. Chojnic, a kolejne dwa - Pasażem Wiślanym w Grudziądzu i Pogodnym Centrum w Oleśnicy, którego budowa dobiega już końca. Kilka podmiotów jest również zainteresowanych zakupem wszystkich czterech obiektów. Obecnie inwestorzy skupiają się m.in. na analizie potencjału odwiedzalności wspomnianych centrów - odpowiada Łukasz Gruszczyński.

Spokojnie mogą spać przedsiębiorcy prowadzący działalność w galerii. Bez względu na to, kto skusi się na Bramę Pomorza, umowy najmu będą nadal obowiązywać. Decyzja o budowie drugiego etapu obiektu, w którym ma powstać m.in. kino, jest niezależna od negocjacji z potencjalnymi inwestorami. - Jest to osobna inwestycja spółki, która jest uzależniona przede wszystkim od zainteresowania Bramą Pomorza mieszkańców Chojnic i okolic - informuje dyrektor marketingu.


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl