Strona główna

Metalowo-rockowa odsłona WOŚP

Metalowo-rockowa odsłona WOŚP

2014-01-02 17:49:18  |  Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej

Wolontariusze Samorządnego Centrum Młodzieżowego, Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej oraz Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Chojnice tradycyjnie zapraszają na metalowo-rockową odsłonę WOŚP w chojnickim pubie Kornel.

Koncert odbędzie się 11 stycznia 2014 roku, wieczór przed wielkim finałem WOŚP. Zagrają zespoły: Heavy Side (heavy metal / Tczew), Galleon (thrash metal / Chojnice) oraz Then Just Death (metalcore / Lipka-Jastrowie). Początek imprezy o godzinie 19.00. Wstęp to datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Heavy Side to młody, prężnie rozwijający się zespół z Tczewa, który powstał w maju tego roku. Skład kapeli parokrotnie się zmieniał - obecny istnieje od listopada. Chłopaki grają muzykę z pogranicza metalu i rocka. Zespół aktywnie koncertuje i udziela się w różnych inicjatywach. W skład wchodzą: Kuba "Jimmy" Meisinger – wokal, Piotr "Wahmett" Boderek – gitara, Jędrzej "Ozzy" Jarosik – gitara, Karol "Jason" Chmielowiec - gitara basowa, Igor Wasiewicz – Pawłaczyk -perkusja.

Galleon to chojnicki zespół grający od ponad roku thrash metal. Na koncie mają kilka koncertów klubowych i występ na Dniu Kultury Młodzieżowej na Starym Rynku w Chojnicach. W skład wchodzą byli członkowie zespołu No Remorse, który swego czasu zrobił zamieszanie na lokalnej scenie żywiołowym wykonaniem coverów zespołu Metallica : Maciej – gitara oraz Wojtek - na potrzeby Galleona przesiadł się z gitary na bas. Skład uzupełniają perkusista i gitarzysta, ojciec i syn: Maciej i Szymon Pick.

Link do YouTube

Then Just Death to zespół którego członkowie pochodzą z Lipki i Jastrowia. Łączy ich zamiłowanie do muzyki hardcore i metalcore. Na scenie wspierali już takie kapele jak Idol Falls, Schizma czy Zielone Żabki. W skład wchodzą: Bartek "Bartas" Misiak – wokal, Mateusz "Józek" Józefko – gitara, Miłosz "Hiszpan" Konkel – bas i Mateusz "Gieras" Gierszewski – perkusja.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl