Strona główna

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

2013-11-21 09:41:17  |  KPP Chojnice

Wczoraj przed godz. 11.00 na trasie Łąg – Czersk stanowiącej odcinek drogi krajowej nr 22 doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. 58-letnia rowerzystka potrącona przez osobowego volkswagena zmarła mimo prowadzonej reanimacji. Przez prawie 4 godziny na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Funkcjonariusze kierowali ruchem, zabezpieczali ślady i zbierali wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.40 na trasie Łąg – Czersk stanowiącej odcinek krajowej 22. Zmierzająca w kierunku Czerska 58-letnia rowerzystka na wysokości Będźmierowic została potrącona przez kierującą volkswagenem kobietę, która jechała w tym samym kierunku. Niestety, pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji, 58-latka zmarła.

Na miejscu zdarzenia przez niemal 4 godziny pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki  i prokurator. Funkcjonariusze kierowali ruchem, który odbywał się wahadłowo, zabezpieczali ślady, ustalali świadków i zbierali informacje, które mogą się przyczynić do wyjaśnienia przyczyn tego nieszczęśliwego potrącenia. Ustalono, że 33-latka kierująca samochodem była trzeźwa.

W sprawie wypadku prowadzone jest śledztwo.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl