Strona główna

Bukartyk z zespołem w Czersku! Rozw. konkursu

Bukartyk z zespołem w Czersku! Rozw. konkursu

2013-10-08 12:22:30  |  Biuro Promocji UM w Czersku

Zapraszamy na fantastyczny koncert! Niesamowita uczta muzyczna, wspaniała muzyka i świetna zabawa! Jednym słowem - Piotr Bukartyk z zespołem! Bilety w sprzedaży od 8 października! Koncert odbędzie się 25 października (piątek) o godz. 20.00 w Ośrodku Kultury w Czersku!

Piotr Bukartyk - autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Szerokiej publiczności znany od lat m.in. z piątkowych audycji "Urywki z Rozrywki" w radiowej Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte hitami np. „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, czy „Małgocha".

Od września 2012 w programie TVP 2 „Kocham To Co Lubię” Wojciecha Manna, można było na stałe usłyszeć i zobaczyć Bukartyka z jego pełnym Zespołowym składem – Szałbydałci, który całościowo odpowiadał za oprawę muzyczną KTCL:
Krzysztof Kawałko – gitara
Michał Przybyła – bas
Marek Błaszczyk – klawisze
Krystian Majderdrut – perkusja

Link do YouTubePiotr Bukartyk z Zespołem regularnie pojawia się w line-upie Woodstocku, popełnił także piosenkę „Z tylu Chmur”, która stała się hymnem tego największego w Polsce Festiwalu!

Bilety w przedsprzedaży 30zł. Do nabycia w CIT w Czersk, OK w Czersku.

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert Piotra Bukartyka. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Bukartyk, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców we wtorek (22.10) o godzinie 10.00. Zapraszamy do zabawy!

Rozwiązanie konkursu. Bilety wygrali: Martyna Porożyńska z Chojnic, Michał Kosiedowski z Chojnic.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl