Strona główna

'Anioł' z muzyką chojniczanina

'Anioł' z muzyką chojniczanina

2013-09-16 17:59:39  |  Tekst mz, fot. nadesłane

Film krótkometrażowy pt. "Anioł" z muzyką chojniczanina Michała Ratkowskiego miał swoją premierę podczas 38. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

 

"Anioł" inspirowany jest twórczością Krzysztofa T. Dąbrowskiego. Scenariusz powstał na podstawie krótkich form literackich zwanych drabblami, będących połączeniem horroru, fantastyki oraz czarnego humoru. Zagrała w nim Anna Mucha. Więcej informacji o filmie na fan page'u na Facebook'u.

Praca nad muzyką do filmu nie zabrała Michałowi Ratkowskiemu wiele czasu, bo film ma zaledwie 10 minut. - Sama współpraca z reżyserem Błażejem Kujawą była bardzo profesjonalna i udana. Myślę i mam nadzieję, że to nie nasz ostatni kontakt na gruncie zawodowym - powiedział chojniczanin.

Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni zrobił duże wrażenie na młodym kompozytorze. - To naprawdę super przeżycie pobyć wśród gwiazd i celebrytów. Cała organizacja imprezy była super przygotowana. Było dużo bardzo ciekawych filmów - opisywał Michał. - Mam nadzieję, że za rok rownież tam się zjawię. Tym razem z innym filmem, czas pokaże - dodał.

Film Anioł będzie pokazywany także na Barejadzie w Jeleniej Górze w dn. 20-21 września.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl