Strona główna

W plecaku miał narkotyki

W plecaku miał narkotyki

2013-05-31 10:51:00  |  KPP Chojnice

W nocy z wtorku na środę policjanci z czerskiego komisariatu zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który posiadał środki odurzające. W plecaku należącym do młodzieńca  funkcjonariusze znaleźli woreczki z ponad 27 gramami suszu roślinnego oraz ponad 8,50 gramami amfetaminy.  W minioną środę po południu czerszczanin usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i został objęty policyjnym dozorem. Za posiadanie  narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z wtorku na środę policjanci z czerskiego komisariatu patrolujący ulicę Szkolną w Czersku podjęli czynność legitymowania dwóch młodych mężczyzn. W trakcie rozmowy z policjantami starszy z nich , 25-letni mieszkaniec Czerska, zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci skontrolowali plecak, który miał przy sobie. Okazało się, że znajduje się w nim kilkanaście porcji środków odurzających.

W środę po południu śledczy przedstawili czerszczaninowi zarzut posiadania ponad 27 gramów suszu roślinnego zawierającego aktywne alkaloidy THC oraz ponad 8,50 gramów amfetaminy. 25-latek przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl