Strona główna

Działka przy basenie na sprzedaż

Działka przy basenie na sprzedaż

2013-03-12 08:50:32  |  Tekst mz, fot. ms

Park Wodny dostał zielone światło od zgromadzenia wspólników na zbycie działki. Nieruchomość położna jest między cmentarzem, restauracją Słoneczną a placem zabaw (obejmuje jego część). Zyski ze sprzedaży przeznaczone będą na uatrakcyjnienie pływalni i remonty.

Rzeczoznawca oszacował wartość działki o powierzchni ok. 4 tys. m2 na 370 tys. zł. Prezes Mariusz Paluch ma już pomysły na rozdysponowanie pieniędzy. - Od 12 lat nie wprowadziliśmy nowinek. Nie ma co się oglądać i czekać, tym bardziej, że wokół powstają nowe obiekty - zaznacza.

Prezes Paluch ze względu na dużą popularność, jaką cieszy się sauna, chce by powstała jeszcze jedna. - Do tego grota śnieżna - opisuje prezes Centrum Parku. A na zewnątrz jedno duże jacuzzi. - Całoroczne, ogrodzone, z dostępem tylko od wewnątrz basenu - mówi. Blado niebieski basen na "ożyć" za sprawą mnóstwa zielonych roślin i podświetlenia niecek. Między basenem a Fitness Clubem KaNaMa ma zostać pobudowany łącznik. - Jesteśmy już dogadani w tej sprawie - twierdzi Mariusz Paluch. - Wentylacja siada, potrzebne są remonty. Myślę też nad apartamentami hotelowymi - wymienia.

Pomysłów jest wiele, ale czy na wszystkie starczy kasy? - Powinno wystarczyć - odpowiada prezes. Burmistrz Arseniusz Finster część pieniędzy przeznaczyłby na poprawę sytuacji finansowej spółki. - Przez to miasto uniknie potrzeby dopłaty do działalności spółki - argumentuje.

Przetarg prawdopodobnie zostanie ogłoszony pod koniec miesiąca. - Można tam pobudować hotel, przedszkole, teren jest też pod kulturę i sport - informuje włodarz. Działka jest już wydzielona, gdyż kiedyś teren był przeznaczony pod lodowisko. Jej część leży na terenie placu zabaw. - Koło hali i restauracji jest sporo miejsca, można tam przenieść urządzenia. W przetargu znajdzie się zapis, w którym inwestor zostanie do tego zobowiązany - wyjaśnia prezes Paluch.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl