Strona główna

KONKURS! Maskotka Gminy Brusy

KONKURS! Maskotka Gminy Brusy

2013-03-06 08:46:06  |  Urząd Miasta Brusy

Burmistrz Brus Witold Ossowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Maskotka Gminy Brusy".

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu maskotki Gminy Bursy wraz z jej nazwą i hasłem promującym region - walory przyrodnicze i kulturalne Gminy Brusy. Maskotka oraz hasło wykorzystywane będą w celach popularyzatorskich, reklamowych, promocyjnych itp.

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych. Projekty firm nie będą brane pod uwagę.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie unikatowego, autorskiego projektu maskotki ukazującej tożsamość Gminy Brusy w postaci graficznego opracowania w dowolnej technice: malarskiej, grafiki komputerowej, makiety maskotki lub też dokładny opis ze szkicem maskotki. Każdy projekt powinien zawierać techniczne wskazówki umożliwiające jej rzeczywiste wykonanie.

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od  4 do 31 marca 2013 roku w Urzędzie Miejskim w Brusach ul. Na Zaborach 1. W przypadku zgłoszeń wysłanych pocztą decyduje data wpływu do Organizatora. Zgłoszenia które wpłyną po 31 marca br. zostaną odesłane do nadawcy.

Formularz zgłoszeniowy, zgoda przedstawiciela ustawowego osoby niepełnoletniej oraz Regulamin dostępny w załączeniu na stronie internetowej www.brusy.plPowiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl