Strona główna

Na targowisku przy Angowickiej zmiany

Na targowisku przy Angowickiej zmiany

2013-03-05 12:13:13  |  tekst i fot. je

Od dziś (5.03) obowiązuje nowa organizacja ruchu drogowego wokół miejskiego targowiska przy ul. Angowickiej. W dni handlowe nie będzie możliwy przejazd pojazdów ulicą Parkową na odcinku przylegającym do targowiska.

Zmiany w te dni, czyli we wtorki, piątki i soboty, obowiązywać będą do godziny 15.00. Roboty budowlane, które już trwają, skoncentrowały się na tej części placu targowego, która jeszcze nie miała do tej pory utwardzenia i zadaszenia. Wykonawcą jest przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski z Kościerzyny. Do końca lipca 2013 roku ma zbudować publiczną toaletę z niezbędnymi instalacjami i przyłączami; wykonać zadaszenie o powierzchni zabudowy 483,36 m2 wraz z oświetleniem oraz utwardzić teren, na którym będzie 10 miejsc postojowych (w tym 2 dla niepełnosprawnych) dla samochodów osobowych.

Na czas trwania prac budowlanych handlowcy swoje stragany i stoiska ustawiają na części parkingu przy markecie NETTO oraz na odcinku ul. Parkowej. Dokładny plan nowej organizacji ruchu w dni targowe i nietargowe na załączonych dokumentach.

Organizacja ruchu w dni targowe.

Organizacja ruchu w dni nietargowe.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl