Kompromitacja Czerwonych Diabłów na Śląsku!

2013-02-23 20:00:00  |  Ł.R.

Dzisiaj (23.02) Czerwone Diabły przejechały ponad 500 kilometrów na Śląsk, aby przegrać aż 2:6 z Gwiazdą Ruda Śląska.

Zaledwie dwa zwycięstwa na swoim koncie miała drużyna gospodarzy, która z 9. punktami zajmowała ostatnie miejsce w Ekstraklasie Polskiej Ligi Futsalu. Pomimo problemów kadrowych, chyba nikt w Chojnicach nie spodziewał się, że Czerwone Diabły po tak dalekiej podróży wrócą na tarczy. Wynik meczu otworzył Łukasz Sobański w 15. minucie. Do przerwy gospodarze dwukrotnie umieszczali piłkę w siatce Łukasza Błaszczyka. Sposób na pokonanie naszego bramkarza znaleźli:  Mateusz Krzymiński oraz Adam Jonczyk.

Po zmianie stron autor drugiego gola potrzebował zaledwie czterdziestu sekund, by wprawić w radość zgromadzoną publiczność strzelając trzecią bramkę dla swojego zespołu. Dalsze losy meczu potoczyły się po myśli gospodarzy, którzy uskrzydleni prowadzeniem z wiceliderem strzelili kolejne trzy bramki. Honorowe trafienie w drugiej części meczu dla zespołu Olega Zozulyi, zdobył Tomasz Kiezel. Ostatecznie Red Devils Chojnice wysoko przegrało z outsiderem ligi 2:6.

Zaledwie dziesięciu zawodników w kadrze meczowej, brak najlepszego strzelca Ivanova, problemy organizacyjne z piłkarzami dojeżdzającymi do Chojnic, brak wspólnych codziennych treningów daje rezultat w postaci beznadziejnej gry naszych piłkarzy. Z kim możemy wygrać kolejne mecze skoro nie potrafimy wygrać z najsłabszą drużyną w lidze? Czy działacze klubu w końcu otworzą oczy i zaczną działać?

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - RED DEVILS CHOJNICE 6:2 (2:1)

Red Devils: Błaszczyk, Kobus - Sobański, Mączkowski, Kolesnik, Pieczyński, D.Pieczyński, Kriezel, Solecki, Kaźmierczak.