Strona główna

Miłość zamknięta na kłódkę

Miłość zamknięta na kłódkę

2013-02-09 10:58:40  |  Artykuł sponsorowany, tekst i fot. mz

Niebawem Dzień Zakochanych, a wielu z nich pewnie już głowi się, jaką niespodziankę przygotować dla drugiej połówki. Niektórzy może dopiero zdobędą się na wyznanie miłości. Oryginalnym sposobem by dać wyraz swoim uczuciom jest kłódka z wyrytymi imionami zakochanych. Kilka znalazło się już na mostku w parku Tysiąclecia. Czemu wzorem takich miast jak Bydgoszcz czy Wrocław nie miałoby ich być jeszcze więcej? W ten wyjątkowy dzień dajmy upust swoim uczuciom.

Zapraszamy do zabawy i walentynkowego konkursu z portalem Chojnice24 i Centrum Graweru Paweł Gut, które mieści się w Chojnicach przy ul. Kaszubskiej 1 (stara baza MZK). Dla 10 par sponsor konkursu przygotował kłódki, na których wygraweruje to czego będą sobie życzyły. Chcesz przypieczętować swoją miłość, wyryć imię ukochanego i swoje oraz powiesić na mostku zakochanych, wyślij maila na konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując mostek zakochanych, a w treści imię, nazwisko, adres zamieszkania i telefon oraz imię i nazwisko drugiej połówki (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do poniedziałku (11.02) do północy. Wyników konkursu nie ogłosimy od razu, nie chcąc psuć niespodzianki. Bezpośrednio skontaktujemy się z wylosowanymi osobami.

Most zakochanych w Bydgoszczy

Aktualizacja z 11.02.13 - poniżej zdjęcia z mostu w Odessie, który leży w pobliżu pałacu ślubów, nadesłane przez Marka Czajkę

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl