Wrudnix żegna się z halówką

2012-12-13 14:00:00  |  Tekst i fot: Ł.R.

Wiemy już kto, jako pierwszy pożegnał się z rozgrywkami Chojnickiej Ligi Halowej w sezonie 2012/2013.

W meczu drużyn, które nie zdobyły ani jednego punktu w lidze (Last Minute i Wrudnix), po pierwszej połowie jedną nogą w rundzie play-off była ekipa Wrudnixu, która wygrywała 2:1. W drugiej połowie ekipa Last Minute wzięła się w garść i strzeliła swojemu rywalowi aż cztery gole, nie tracąc przy tym żadnego. Najciekawiej było w meczu Torotransu z Drewtransem II.  Lepsi po dwóch bramkach Łukasza Sobańskiego i jednej Artura Chrzonowskiego okazali się ci drudzy, wygrywając ostatecznie 3:1. Honorową bramkę dla niepokonanego do tej pory Torotransu zdobył Michał Dorawa.

W klasyfikacji strzelców prowadzi Vadym Ivanow (Taka Ta) z 14 bramkami na swoim koncie. W poniedziałek (17.12) w hicie kolejki spotkają się dwa, obecnie najlepsze zespoły w lidze - Torotrans i Taka Ta.