Strona główna

Półfinał licealiady dla dziewcząt

Półfinał licealiady dla dziewcząt

2012-12-05 15:42:19  |  Krzysztof Kosecki

5 grudnia w Sali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku rozegrany został Półfinał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Powiat chojnicki na tych zawodach reprezentowany był przez Zespół Szkół Licealnych w Czersku.

Rywalkami dziewcząt z Czerska były uczennice Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Kościerzynie i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny, która weźmie udział 13 grudnia w finale wojewódzkim w Kwidzynie.

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a o miejscu w tabeli kolejno decydowało: liczba zdobytych punktów, wynik bezpośredniego spotkania, lepsza różnica bramek, większa liczba zdobytych bramek. Mecze rozgrywane były zgodnie z przepisami PZRP, czas gry 2x15 minut.

W wyniku rozegranych spotkań pierwsze miejsce z kompletem punktów zajęła reprezentacja ZSL w Czersku, wyprzedzając drużynę ZSE Starogard Gd i PZS nr 1 Kościerzyna.

Kolejność spotkań i wyniki:

1. ZSL Czersk : PZS nr 1 Kościerzyna – 11 :5

2. ZSL Czersk : ZSE Starogard Gd – 12:6

3. ZSE Starogard Gd. : PZS 1 Kościerzyna – 9:8

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – ZSL Czersk 4 pkt.

II miejsce ZSE Starogard Gd. 2 pkt

III miejsce PZS 1 Kościerzyna 0pkt..

Reprezentacja Zespołu Szkół Licealnych w Czersku grała w składzie: Oliwia Ossowska, Aleksandra Borzyszkowska, Weronika Lewandowska, Alicja Hinc, Izabela Matuszewska, Kinga Babut, Kaja Gradowska, Marta Brychman, Katarzyna Ossowska, Barbara Justa, Magdalena Kitowska, Sandra Burchard, Marysia Jabłońska, ,Aleksandra Jażdżewska, Jagoda Pruska opiekunem drużyny była Joanna Fidurska

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Chojnicach i Zespół Szkół Licealnych w Czersku.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl