Strona główna

Przed podróżą zadbaj o swoje zdrowie

Przed podróżą zadbaj o swoje zdrowie

2012-11-08 10:32:48  |  Katarzyna Karpus, Gemini

Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży zaprasza osoby planujące podróże zagraniczne,
szczególnie w kraje egzotyczne do skorzystania z bezpłatnych konsultacji lekarza medycyny podróży.

Bezpłatne porady lekarza medycyny podróży odbędą się dnia 24 listopada (sobota) w godzinach 9:00 - 13:00 w Centrum Medycznym „GEMINI” ulica Młodzieżowa 35 w Chojnicach.

Osoby, które chciałyby zasięgnąć porady lekarskiej przed planowana podróżą mogą umawiać się na wizytę telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 52 39 740 33, e-milowo: gemini@chojnice.pl lub osobiście w Centrum Medycznym „GEMINI” w Chojnicach ul. Młodzieżowa 35.

Podróże to dla wielu ludzi ukochany, wymarzony sposób spędzania wolnego czasu. Uwielbiamy wyjeżdżać, spotykać nowych ludzi, próbować nieznanych potraw, kochamy nowe widoki, robimy zdjęcia ciekawych miejsc.

Ważne, abyśmy oprócz wspaniałych doznań nie przywieźli z wakacji niczego groźnego dla zdrowia. Nie chcemy przecież aby wyczekiwany przez nas wyjazd zmienił się w szereg dni spędzonych w toalecie z powodu biegunki, został skrócony wskutek ciężkiej choroby, nie planujemy pobytu w szpitalu ani w czasie ani po powrocie z urlopu.

Łatwo jest zepsuć sobie i innym wyprawę, chociażby nie przestrzegając zasad higieny, nie pamiętając o profilaktyce przeciw malarycznej, zalecanych szczepieniach.

Zachęcamy podróżników do rozmowy z lekarzem i rzetelnego przygotowania się pod względem zdrowotnym do wymarzonej podróży. Warto zaopatrzyć się na podróż w MEDYCZNY PASZPORT, który wystawia Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl