Red Devils z kompletem punktów

2012-10-15 09:03:15  |  Ł.R.

Trzy punkty przywieźli wczoraj (14.10) z Tychów piłkarze Czerwonych Diabłów wygrywając z tamtejszym GKS-em 1:2.

W pierwszej połowie oba zespoły zagrały na "zero z tyłu”, zarówno Łukasz Błaszczyk, jak i Zbigniew Modrzik, zachowali czyste konto. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. Na strzał zdecydowal się Vitalij Kolesnik. Piłka trafiła w poprzeczkę, a następnie wprost pod nogi Mariusza Kaźmierczaka, który nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem jej w bramce gospodarzy. Zawodnicy Grzegorza Morkisa odpowiedzieli golem Michała Włodarka w 34. minucie. Trzy minuty później, po jednym z kontrataków, Wadim Iwanow wykończył dobrą akcję swojego zespołu, zapewniając trzy punkty drużynie Red Devils Chojnice. Czerwone Diabły z kompletem punktów (4 mecze, 4 zwycięstwa) samotnie liderują w Ekstraklasie Polskiej Ligi Futsalu. Kolejnym rywalem naszego zespołu będzie Marwit Toruń.

GKS TYCHY - RED DEVILS CHOJNICE 1:2 (0:0)

Red Devils: Błaszczyk, Burglin - Ivanov, Ł.Pieczyński, D.Pieczyński, Solecki - Sobański, Mączkowski, Kolesnik, Kriezel, Kaźmierczak.