Strona główna

Warsztaty muzyczne

Warsztaty muzyczne

2012-08-17 08:25:21  |  Sylwia Uziebło

Samorządne Centrum Młodzieżowe w Chojnicach mieszczące się przy ul. Angowickiej (dawny pub Max Secret) zaprasza na spotkanie warsztatowe z Radosławem Osińskim i Ireneuszem Drobińskim – członkami zespołu Qrtyna. Spotkanie odbędzie się w środę 22 sierpnia 2012 roku. Początek zaplanowano na godzinę 17.00. Warsztaty, podobnie jak cała oferta centrum, są bezpłatne.


Repertuar formacji Qrtyna, to przede wszystkim poezja śpiewana i piosenka żeglarska. Jest on wynikiem kumulacji kilkunastoletniego doświadczenia wykonawców, wcześniej współtworzących szantowy zespół Johny Tomala i Kompany oraz MIR.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy przesłać swoje zgłoszenie drogą mailową na adres: uziol666@gmail.com lub poprzez stronę Centrum na portalu facebook: www.facebook.com/scmwch. Należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon kontaktowy.

Projekt „Samorządne Centrum Młodzieżowe w Chojnicach” realizują wolontariusze Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej dzięki dofinansowaniu środkami programu Komisji Europejskiej „Młodzież w działaniu” oraz środkami Miasta Chojnice.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl