Strona główna

Diabły remisują w Toruniu

Diabły remisują w Toruniu

2012-08-12 16:00:00  |  Ł.R.

W pierwszym towarzyskim meczu w okresie przygotowawczym do sezonu, drużyna Red Devils Chojnice zagrała w Toruniu z miejscowym Marwitem remisując 1:1.

W naszym zespole zagrała trójka zakontraktowanych zawodników, Dariusz i Łukasz Pieczyńscy oraz bramkarz Łukasz Błaszczyk, który w trakcie meczu obronił przedłużony rzut karny. Wszyscy panowie zebrali pozytywne noty za występ, z czego bardzo zadowolony po meczu był trener Oleg Zozulya. Na słowa uznania zasłużył również testowany w naszym zespole  Dominik Solecki, który mógł zaprezentować próbkę swoich umiejętności. Mecz rozegrany był systemem 2x35 minut. I choć 70. minut na parkiecie to spory szmat czasu, to w spotkaniu tym padły tylko dwie bramki. Dla gospodarzy po jednym z kontrataków gola w końcówce meczu zdobył Oleksander Szamotij. Po stracie bramki Czerwone Diabły zagrały z lotnym brakarzem, co w rezultacie przyniosło efekt już po kilkunastu sekundach gry z przewagą jednego zawodnika. Tomasz Kriezel włożył piłkę pod nogi Vadyma Ivanov'a, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza "Marchewkowych".

W niedzielę (19.08) Red Devils zagra na wyjeździe drugi sparing, a przeciwnikiem będzie szczecińska Pogoń. 26. sierpnia Czerwone Diabły zagrają w Chojnicach z drużyną Vamos Gdańsk.

MARWIT TORUŃ - RED DEVILS CHOJNICE 1:1 (0:0)

Red Devils: Błaszczyk - D.Pieczyński, Ł.Pieczyński, Ivanov, Kolesnik - Kaźmierczak, Sobański, Kriezel, Mączkowski - Urtnowski, Sundeev, Solecki

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl