Strona główna

UKS Ósemka zaprasza na happening

UKS Ósemka zaprasza na happening

2012-06-12 20:09:45  |  UKS Ósemka

W środę 13 czerwca Uczniowski Klub Sportowy „ÓSEMKA” Chojnice włącza się w akcję organizowaną we współpracy z macierzystą szkołą Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II realizując Ogólnopolski Program Społeczny „Szkoła bez Przemocy” oraz edukacyjno-alternatywny program „Jestem Kibicem przez duże K”.

"Funkcjonując nieprzerwanie od 2000 r. UKS „ÓSEMKA” rozwija swoją działalność w przeróżnych dyscyplinach sportowych stwarzając dzieciom, młodzieży, a także dorosłym możliwość realizacji i doskonalenia swoich zainteresowań oraz pasji. Celem nadrzędnym jest stworzenie zawodnikom warunków do pełni rozwoju, pogłębiania zainteresowań oraz aktywnego spędzania wolnego czasu na bazie bezpiecznej szkoły, wolnej od przemocy, agresji i uzależnień. Jednocześnie zrealizowany zostanie priorytet Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok 2011/2012 „Szkoła z Pasją” polegający na zacieśnianiu współpracy szkół z organizacjami pozarządowymi.

W środowe (13.06) popołudnie od godz. 16.30 do 18.00 na Starym Rynku w Chojnicach zawodnicy oraz trenerzy zaprezentują Państwu sportowy happening zachęcając do uprawiania sportu, popularyzując aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, promując rywalizację fair – play.

Zapraszamy do wspólnego realizowania hasła „Bawmy się razem na sportowo” w atmosferze dobrej zabawy. Proponujemy obejrzenie pokazu „żywych szachów”, wzięcie udziału w symultanie szachowej, obejrzenie prezentacji gimnastycznych i cheerleaderskich, popisów bokserskich, siatkarskich, tenisa stołowego i ziemnego. Zachęcamy do spróbowania swoich umiejętności w poszczególnych dyscyplinach. Sportowe prezentacje zostaną urozmaicone muzycznie - wokalnym recitalem. Zaprezentuje się podczas happeningu uczestniczka wtorkowego (12.06) gdańskiego precastingu do "Mam talent" chojniczanka i absolwentka Gimnazjum nr 1 Sandra Leszczyńska.

UKS szansą na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży! Wielodyscyplinowość, pasja i zaangażowanie, to atrybuty naszego klubu!

Marzenna Osowicka – prezes UKS Ósemka"

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl