Strona główna

Z ankietą na EURO 2012

Z ankietą na EURO 2012

2012-04-24 13:21:20  |  Ch24, fot. i video - ms

W kolejnym wydaniu programu Bez Montażu nasi goście najwięcej czasu poświęcili na omówienie prowadzonych przez władze miasta w ostatnim okresie konsultacji społecznych na takie tematy, jak budowa progów spowalniających czy parking na Starym Rynku.

Do naszej redakcji przybyli – Mariusz Brunka (Fundacja im. M. Fuhrmanna), Arseniusz Finster (burmistrz Chojnic, Program 2014) oraz Katarzyna Karpus (radna powiatowa z Programu 2014, wiceprzewodnicząca Komisji Promocji i Budżetu). Dyskusję poprowadził Jerzy Erdman. Trwała prawie 47 minut.

Link do Mp3 (Całość dyskusji z 23.04.2012)

Link do YouTube

Rozpoczęła się od próby odpowiedzi, czy sięganie przez urząd miejski do takich środków, jak ankiety w wersji papierowej i internetowej, czy reagowanie na głos kilkusetosobowej grupy chojniczan, która zrzeszyła się na jednym z portali społecznościowych, nie prowadzi do zmniejszenia roli samorządu lokalnego. W podsumowaniu uczestnicy programu wyrazili nadzieję, że dzięki tym działaniom zwiększy się szansa na wyższą frekwencję w kolejnych wyborach samorządowych.

Link do Mp3 (O konsultacjach społecznych prowadzonych przez UM)

Na początku czerwca rozpoczynają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej, gdzie jedna z grup eliminacyjnych będzie rozgrywała swe mecze w stolicy naszego województwa. Próbowaliśmy znaleźć pomysł na promocję naszego miasta i powiatu wśród zagranicznych kibiców i dziennikarzy.

Link do Mp3 (O możliwości wykorzystania do promocji Chojnic EURO 2012)

Ostatnim tematem dyskusji było omówienie przygotowań do trzech inwestycji związanych z galeriami handlowymi. Najwięcej obaw było o skomunikowanie tych obiektów z istniejącą siecią dróg.

Link do Mp3 (O powstających galeriach handlowych)

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl