Kolejna diabelska porażka

2012-02-26 13:00:00  |  Ł.R.

Wczoraj (25.02) kolejną porażkę w rozgrywkach Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu zanotowały na swoim koncie Czerwone Diabły. W meczu 18. kolejki Gatta Zduńska Wola pokonała Red Devils Chojnice 4:1.

Gospodarze objęli prowadzenie w 9. minucie po golu Marcina Olejniczaka. Na trzy minuty przed syreną kończącą pierwszą odsłonę meczu Artur Chrzonowski doprowadził do wyrównania.

Po zmianie stron autor pierwszej bramki w 21. minucie pogrążył nasz zespół po raz drugi w tym spotkaniu. Prowadzenie Gatty w 29. minucie podwyższył Mariusz Rachubiński. Nie mając już nic do stracenia Oleg Zozulya  na ostatnie cztery minuty postanowił wprowadzić lotnego bramkarza. Nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu w postaci gola, a wręcz przeciwnie, to nasz zespół w ostatniej minucie musiał wyjmować piłkę z własnej bramki. Po remisie w Chojnicach przyszła kolej na kolejną diabelską porażkę, tym razem z Gattą Zduńska Wola 4:1.

Następny mecz Red Devils rozegra w Chojnicach, w niedzielę (4.03) a przeciwnkiem będzie  Marwit Toruń.

GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA - RED DEVILS CHOJNICE 4:1 (1:1)

Red Devils: Burglin (Kartuszyński) - Ivanov, Sundeev, Mączkowski, Kriezel - Sobański, Żołądź, Chrzonowski, Kaźmierczak.