Strona główna

Sparing jednak w Cetniewie

Sparing jednak w Cetniewie

2012-02-08 19:28:56  |  Ł.R.

Mamy dwie nowe wiadomości dla kibiców Chojniczanki Chojnice. Chojniczanka zagra sparing z Orkanem Rumia w Cetniewie. Do Chojniczanki dołączył Piotr Wasikowski.

Wszystkich tych, którzy liczyli na to, że zobaczą w końcu żółto-biało-czerwonych w akcji, zmartwi wiadomość, że najbliższy sparing z Orkanem Rumia (pierwotnie z Olimpią Elbląg, która w ostatniej chwili zrezygnowała z przyjazdu do Chojnic) odbędzie się nie jak zapowiadano na boisku Nowych Nadziei Modrak w Chojnicach, a w… Cetniewie.

- Wicelider III ligi (grupa pomorska-zachodniopomorska) przebywa obecnie na zgrupowaniu w Cetniewie, a nam nie pozostaje nic innego, jak iść w tym kierunku i zagrać właśnie tam – mówi dyrektor sportowy Chojniczanki Dawid Frąckowiak.

Z kadrowych spraw, które w ostatnim czasie się wykrystalizowały, na uwagę zasługuje fakt odsunięcia Grzegorza Jakosza z kadry pierwszej drużyny i przeniesienie go do zespołu rezerw.

- Grzegorz miał możliwość zmiany klubu. Jednak tego klubu nie znalazł i na dzień dzisiejszy został przeniesiony do drużyny rezerw - potwierdza dyrektor sportowy klubu.

Drugą wiadomością, która najprawdopodobniej ucieszy sympatyków "Chojny”, jest pozyskanie wychowanka warszawskiej Legii – Piotra Wasikowskiego. Do Chojniczanki przeszedł on na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Zawodnik ten testowany ostatnio w naszym zespole jest w wieku młodzieżowca i miałby walczyć o miejsce na lewej obronie lub pomocy. Ubiegłą rundę spędził na wypożyczeniu w bydgoskim Zawiszy.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl