Strona główna

Bez Montażu - wyd. z 6.02.12

Bez Montażu - wyd. z 6.02.12

2012-02-07 11:16:04  |  tekst je, fot. i video ms

Wczoraj (6.02) w redakcji portalu Chojnice24 w kolejnym wydaniu Bez Montażu nasi goście omawiali najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w mieście, regionie i kraju w minionym tygodniu.

Udział wzięli – Marzenna Osowicka (Fundacja im. M. Fuhrmanna), Edward Pietrzyk (wiceburmistrz Chojnic), Rafał Mielecki (radny miejski, Prawo i Sprawiedliwość) oraz Tomasz Szlachetka (Kongres Nowej Prawicy). Naszą redakcję reprezentował Jerzy Erdman, który poprowadził dyskusję. Tradycyjnie zamieszczamy zapis audio całości debaty, która trwała ponad 55 minut. Podzieliliśmy ją także na trzy części.

Link do Mp3 (Całość dyskusji z 6.02.2012)

Dyskusja rozpoczęła się od podzielenia się refleksjami na temat szczegółów decyzji miejskich komisji grantowych. Nie wszyscy z naszych gości zaakceptowali decyzje ich członków.

Link do Mp3 (Wyniki miejskiego konkursu grantowego)

Także drugi temat był związany ze sportem, gdyż goście portalu próbowali odpowiedzieć na pytanie, czy przez fakt posiadania przez nasze miasto II-ligowej drużyny piłkarskiej nie cierpią inne dyscypliny sportu.

Link do Mp3 (Czy II-ligowa Chojniczanka nie szkodzi sytuacji finansowej innych klubów?)

Zapytaliśmy także uczestników Bez Montażu, czy podzielają optymizm inwestorów przyszłych galerii handlowych, którzy zapowiadają uruchomienie swych obiektów do końca 2013 roku, a także jak wpłynie to na działalność przedsiębiorców działających w centrum miasta.

Link do Mp3 (Czy galerie handlowe nie zaszkodzą lokalnym przedsiębiorcom?)

Link do YouTube

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl