Strona główna

Burmistrz w stoczniowej Sali BHP

Burmistrz w stoczniowej Sali BHP

2012-01-17 17:16:56  |  tekst je, fot. www.salabhp.pl

Kolejną sesję Rady Miejskiej wstępnie planowano przeprowadzić 23 stycznia. Będzie jednak dzień później, gdyż burmistrz Arseniusz Finster otrzymał zaproszenie do udziału w konferencji o kondycji finansowej pomorskich samorządów.

Będzie pierwszą z cyklu seminariów organizowanych przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową w ramach Pomorskiej Sieci Dialogu „Usługi Publiczne”. Odbędzie się 23.01. w słynnej Sali BHP byłej Stoczni Gdańskiej. W zaproszeniu skierowanym do burmistrza Arseniusza Finstera można przeczytać. – Chojnice są przykładem miasta, które w ostatnich latach rozwija się w szybkim tempie dzięki inwestycjom realizowanym przez lokalny samorząd. (…) Chcielibyśmy poprosić Pana o komentarz do wystąpień panelistów w sesji poświęconej kondycji finansowej pomorskich samorządów. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Kazimierz Kleina, przewodniczący Senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych oraz prof. Michał Kulesza z Uniwersytetu Warszawskiego.

- Dostąpiłem zaszczytu, o który nie zabiegałem. Mam razem z prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem oraz wójtem gminy Trąbki Wielkie Błażejem Konkolem, komentować wystąpienia uczestników pierwszej części konferencji. Wielu moich krytyków, którzy pozjadali wszystkie rozumy, obśmiewa mnie w Internecie, obrzuca błotem. Dlatego jestem dumny, że będę na tej konferencji – przekazał na ostatniej konferencji prasowej Arseniusz Finster.

Treść zaproszenia i program konferencji

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl