Strona główna

Emsdetten w oku kamery

Emsdetten w oku kamery

2011-09-28 12:47:32  |  tekst i video - je

Podczas minionego weekendu w partnerskim mieście Emsdetten przebywała kilkudziesięcioosobowa delegacja z Chojnic. Zaproszono ich na doroczne święto miasta – „Emsdettener September”.

Na bieżąco relacjonowaliśmy pobyt chojniczan w tym zaprzyjaźnionym z nami niemieckim mieście. Oprócz trzech relacji tekstowych i dołączonych do nich galerii zdjęć, przygotowaliśmy także reportaże video. Pierwszy z

Link do YouTube

nich, to fragmenty wystąpień oficjalnych z tych trzech dni, jak powitanie chojnickiej delegacji w

Link do YouTube

ratuszu miasta Emsdetten, migawki z odwiedzin w Saerbeck oraz w tamtejszym Muzeum Gorzelnictwa, z otwarcia Święta Miasta, z mszy w niedzielę 25.09. czy z wystawy fotograficznej. W

Link do YouTube

drugim zawarliśmy skrót występów wszystkich chojnickich wykonawców, które zarejestrowaliśmy. Ostatni materiał jest zestawieniem pokazów umiejętności lokalnych i zagranicznych artystów, zespołów i orkiestr, które zaprezentowały się  na trzech scenach w Emsdetten.

Całość materiałów video, które nagraliśmy podczas pobytu, wraz ze zdjęciami, zostaną umieszczone na DVD. Będzie można je bezpłatnie skopiować po wypożyczeniu płyty w siedzibie Promocji Regionu na Starym Rynku. Taka możliwość będzie od poniedziałku 3 października.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl