Strona główna

Akcja Prawybory rozpoczęta

Akcja Prawybory rozpoczęta

2011-09-19 10:28:25  |  Ch24

Dzisiaj (19.09) na naszym portalu uruchamiamy nowy dział – Prawybory. Będzie on funkcjonował do soboty 24.09, kiedy to na Starym Rynku odbędzie się nietypowy sondaż wyborczy.

Na prośbę niedawno powstałego Stowarzyszenia Projekt Chojnicka Samorządność postanowiliśmy dać możliwość umieszczenia kandydatom biorącym udział w wyborach parlamentarnych swoich materiałów informacyjnych. Naszą ofertę skierowaliśmy do kandydatów mieszkających w powiecie chojnickim oraz dotychczasowych parlamentarzystów, którzy czynnie angażowali się w sprawy naszego regionu. Planowaliśmy zrealizować nasze zamierzenie nieodpłatnie, ale prawo wyborcze na to nie pozwala. Zobowiązujemy się, że całość uzyskanych środków finansowych od komitetów wyborczych kandydatów, którzy wyrazili zgodę na udział w naszej akcji, przekażemy na cel społeczny.

W dziale Prawybory znajdują się informacje przygotowane przez kandydatów i ich sztaby wyborcze oraz galerie zdjęć. Można obejrzeć autoprezentacje kandydatów oraz wywiady z nimi, które przeprowadzili członkowie Projektu Chojnicka Samorządność.

Liczymy na to, że pomożemy w ten sposób w dokonaniu wyboru w dniu 9 października. Prosimy też o wzięcie udziału w Chojnickich Prawyborach, które zostaną przeprowadzone w sobotę 24 września w godzinach 10-17 na Starym Rynku. Będzie można wtedy oddać głos na kandydata do Sejmu i Senatu spośród wszystkich zarejestrowanych w Państwowej Komisji Wyborczej.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl