Strona główna

Dorota Arciszewska-Mielewczyk - program

Dorota Arciszewska-Mielewczyk - program

2011-09-19 11:53:59  | 

Kiedy cztery lata temu partia rządząca nakreśliła hasło: „Żeby żyło się lepiej", wielu Polaków uwierzyło, że jutro może być lepsze, a przyszłość pewniejsza. Jednak, aby dokonać sanacji państwa, straszenie Prawem i Sprawiedliwością, to daleko za mało.

Tak można jedynie administrować krajem, dokonując dekompozycji jego struktur, żyć na rachunek przyszłych pokoleń – na koszt naszych dzieci. Kto zapłaci za niebotyczne zadłużanie kraju, za katastrofalny rozkład armii? - My wszyscy!

Jestem dumna i szczęśliwa, że jestem Polką, bo jak powiedział poeta Jarosław Marek Rymkiewicz: „Polskość jest straszliwie atrakcyjna. Ogromnie ciekawa. Niezwykle pociągająca." Wartości, do których się odwołuję, to rodzina, wolność, własność, tradycja, pamięć o tych, którzy byli przed nami i przyjdą po nas, to zobowiązanie, które przyjęłam na siebie, z którym kroczę w przyszłość.

W Sejmie chcę zająć się takim konstruowaniem prawa, by zabezpieczyć interes Rzeczpospolitej przed obcymi roszczeniami. Zamierzam także deregulować prawo tak, by było przejrzyste i zrozumiałe dla wszystkich obywateli RP. Będę postępowała w myśl maksymy: „Im mniej praw, tym więcej wolności”. Opowiadam się za zmniejszeniem obciążeń podatkowych.

Dziękując za dotychczasowe zaufanie, proszę Państwa o poparcie.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl