Strona główna

Joanna Gierszewska - kandydat do Senatu RP

Joanna Gierszewska - kandydat do Senatu RP

2011-09-19 12:04:40  |  fot. Krzysztof Różycki

Mieszkańcy powiatu chojnickiego, w tym Chojnic, Czerska i Brus, zasługują na swojego senatora. Jestem jedynym kandydatem do Senatu, który związał całe swoje życie z regionem powiatu chojnickiego.

Od pozostałych kandydatów do Senatu wyróżnia mnie ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe na rzecz regionu. Odwołuję się do Waszego lokalnego patriotyzmu. Kto będzie lepiej reprezentował Wasze interesy, niż mieszkaniec naszej Małej Ojczyzny?

O mnie

Ukończyłam studia prawnicze i administracyjne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Pracuję, jako Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Starostwie Powiatowym w Chojnicach. Mam 40 lat, z czego dwanaście lat poświęciłam na pełnienie misji społecznej, jaką jest praca Rzecznika Konsumentów. Mam jedną dorosłą córkę.

Link do YouTube

Udowodniłam w dotychczasowej pracy, że nie zawsze osoba prywatna musi być na straconej pozycji w konfrontacji z różnymi instytucjami lub podmiotami. Jestem świadoma jak często dochodzi do łamania praw jednostki, jak pojedynczy, pozbawiony wsparcia instytucji człowiek ma trudności z dochodzeniem sprawiedliwości. Zamierzam nadal pracować na rzecz mieszkańców naszego regionu. Myślę, że jako Senator RP, będzie to praca skuteczniejsza. Na pewno nie zmarnuję pieniędzy przeznaczonych na funkcjonowanie biura senatora RP.

Drugi człowiek jest mi bliski, dlatego proszę o Twój głos!

Dlaczego kandyduję?

W mojej dotychczasowej pracy udowodniłam, że:

1) można skutecznie bronić praw osób poszkodowanych,

2) drugi człowiek jest mi bliski,

3) potrafię pracować na rzecz społeczności lokalnej.

Dzisiaj staję przed ogromnym wyzwaniem - chcę walczyć z niesprawiedliwością polskiego systemu prawnego i niedoskonałością systemu politycznego!

Dlatego proszę o Twój głos!

Zamierzam nadal pracować na rzecz mieszkańców naszego regionu, jako Senator RP.

Mój program

Zrobię wszystko, aby partie reprezentowane w Parlamencie wprowadziły rozwiązania umożliwiające obywatelom wpływanie na kształt ustawodawstwa. Moim celem jest wprowadzenie ograniczeń w kadencyjności władz samorządowych na wzór rozwiązań prezydenckich.

Nie zamierzam być maszynką do głosowania!

Jestem dla Was!

Jako senator będę mogła więcej, a w szczególności będę mogła realnie wpływać na kształt ustawodawstwa i tym samym na podnoszenie jakości naszego życia.

Jestem jedną z Was!

Nigdy nie uwikłałam się w żadne relacje polityczno-biznesowe.

Ufam Wam i proszę, abyście zaufali mojej intuicji oraz doświadczeniu.

Joanna Katarzyna Gierszewska - Kandydatka do Senatu RP

Materiał KW Polska Jest Najważniejsza, Al. Ujazdowskie 26, 00-478 Warszawa

Fot. Krzysztof Różycki

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl