Strona główna

Nowi piłkarze w Red Devils Chojnice

Nowi piłkarze w Red Devils Chojnice

2011-09-07 11:55:41  |  Ł.R.

Dzisiaj (7.09) podpisy pod kontraktami w drużynie Red Devils Chojnice złożyli Vadym Ivanov oraz Vitaily Kolesnik.

Obaj obcokrajowcy zaprezentowali już swoje piłkarskie umiejętności w wygranym spotkaniu z KS Gniezno 6:2. 26-letni Ivanov strzelił bramkę na 1:0 w tym spotkaniu, natomiast 28-letni Kolesnik zaliczył cztery asysty. Przypomnijmy, że młodszy z Ukraińców w 25 spotkaniach w reprezentacji swojego kraju zdobył aż 11 goli. Działacze Czerwonych Diabłów nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Do Chojnic w najbliższym czasie przyjadą kolejni zawodnicy, którzy być może zasilą zespół Artura Chrzonowskiego. Trener Red Devils czujnym okiem będzie się przyglądać trzem Ukraińcom, napastnikowi oraz dwóm młodym utalentowanym pilkarzom. Czy nowi będą wzmocnieniem dla klubu czy wypełnią tylko lukę po Diguinho czy Marku Widzickim zweryfikuje parkiet.

Na zdjęciu:  Vasiliy Kolesnik (źródło: red-devils.pl)

Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców Red Devils na kolejny sparing, który odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00 w hali widowiskowo-sportowej Centrum Parku w Chojnicach. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drugoligowy Red Dragons. Bedzie to zarazem ostatni sprawdzian Czerwonych Diabłów przed rozpoczynającymi się już wkrótce zmaganiami ligowymi.

Pierwszy mecz w Ekstraklasie Czerwone Diabły zagrają w Szczecinie 16 września, natomiast 25 września do Chojnic przyjedzie Rekord Bielsko-Biała. Mecz ten zaplanowano na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl