Strona główna

Wspomnienia z lodowego patrolu

Wspomnienia z lodowego patrolu

2011-09-03 11:38:39  |  Ch24

Zakończyły się wakacje, a wraz z nimi nasz lodowy patrol. Aby jednak przypomnieć Wam ciepłe i słoneczne dni, kiedy lody były znakomitą alternatywą na upał, zapraszamy do obejrzenia video z lodowego patrolu 2011.

Lodożercy mogli zajadać się zimnymi smakołykami dzięki firmie Lodexim Grażyna i Aleksander Kowalscy. Właściciele firmy cieszą się, że we współpracy z portalem Chojnice24 udało się wywołać uśmiechy na twarzach i to nie tylko dzieci. A przypomnijmy, że tego lata rozdaliśmy aż 600 lodów!

Firma z siedzibą w Topolach istnieje od 1993 roku. - Zaopatrujemy w mrożoną żywność gastronomię w promieniu 100 km – opisuje Aleksander Kowalski. Latem oczywiście asortymentem cieszącym się popularnością są lody.

Nasz lodowy patrol w tym roku częstował pysznymi śmietankowymi lodami z zielonym dinozaurem, a na szanty mieliśmy lody, a jakże, z piratem! Dziękujemy sponsorowi firmie Lodexim, Asi i Dominice z lodowego patrolu, a także wszystkim chojniczanom, jak też turystom, za pozytywny odbiór akcji. Do zobaczenia za rok!

Jeśli chcecie jeszcze powspominać wakacje, to zapraszamy do obejrzenia galerii i video.

 

Link do YouTube

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl