Strona główna

Pokaż gdzie jeździsz i wygraj rower

Pokaż gdzie jeździsz i wygraj rower

2011-07-29 08:00:07  |  Ch24

Przejażdżki na rowerze to idealny wręcz sposób na poznanie uroków naszej okolicy. Wycieczki po okolicznych lasach w pobliżu malowniczych jezior to też okazja dla amatorów fotografii do zrobienia ciekawych fotek czy utrwalenia swojej podróży na video.

Podobnie jak w zeszłym roku ogłaszamy konkurs, w którym wygrać można rower, ufundowany przez firmę Tomasza Kierskiego. W zeszłorocznej edycji wybieraliśmy najciekawszą trasę jednodniowej wycieczki po naszej okolicy. W tym roku również czekamy na opis jednodniowej trasy, jednak chcielibyśmy by sam opis był krótki i konkretny. Bardziej interesować nas będzie fotoreportaż z owej wycieczki lub materiał video (nie dłuższy niż 5 minut). W zeszłym roku Wasze propozycje były ciekawe, a opracowanie tras przygotowane solidnie i z pomysłem. Zeszłorocznym zwycięzcą został Marcin Owczarski - zobacz artykuł, w którym do pobrania zwycięska trasa.

W tym roku również liczymy na Waszą inwencję. Dajemy Wam miesiąc czasu na poszukiwania ciekawych szlaków na rowerze. Pamiętajcie by uchwycić interesujące miejsca na zdjęciach lub pobawić się w operatora i nagrać 5-minutowy materiał na video.

Uwaga konkurs! Na efekty zwiedzania naszej okolicy czekamy pod adresem konkurs@chojnice24.pl. W temacie wpisujcie: rower do wygrania, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Osoby niepełnoletnie proszone są o dołączenie zgody od opiekunów na udział w konkursie. Na Wasze propozycje czekamy do końca lipca. Wyniki konkursu podamy 3 sierpnia. Portal Chojnice24 i Tomasz Kierski zapraszają serdecznie do udziału w konkursie!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl