Strona główna

Chojniczanka pozyskała nowego bramkarza i pomocnika

Chojniczanka pozyskała nowego bramkarza i pomocnika

2011-07-01 14:33:13  |  Ł.R.

Zawodnik występujący na pozycji bramkarza, Damian Primel przez najbliższy rok będzie piłkarzem MKS Chojniczanka 1930 Chojnice.

Do drugoligowej Chojniczanki dołączy on na zasadzie wypożyczenia, z opcją powrotu do naszego klubu po rundzie jesiennej. 19-letni bramkarz w poprzednim sezonie bronił barw Zagłębia Lubin z Młodej Ekstraklasy, z którą zdobył mistrzostwo.

- Tak to prawda. Wypożyczyliśmy go na rok. Do zespołu dołączy 8 lipca - mówi dyrektor sportowy Dawid Frąckowiak.

Nigeryjczyk z marnymi szansami

Kolejnym z testowanych piłkarzy jest czarnoskóry Ifeanyi Godstime Uwadizu z Nigerii. Jednak jego umiejętności nie przekonały działaczy Chojniczanki do bliższej współpracy, co potwierdza dyrektor sportowy klubu -  Prawdopodobnie nie będziemy zainteresowani jego osobą. Szanse ma raczej żadne.

Tomasz Szczepan w Chojniczance

Pomocnik I-ligowej Zawiszy Bydgoszcz Tomasz Szczepan związał się z zespołem z ulicy Mickiewicza dwuletnim kontraktem. Klub oficjalnie potwierdził informację przejścia zawodnika do drugoligowca z Chojnic.0

Tomasz Parzy i Tomasz Lenart zostają w Chojniczance!

Kibiców żółto-biało-czerwonych ucieszy z pewnością informacja, o pozostaniu w klubie  Tomasz Parzy i Tomasz Lenart, którzy dzisiaj (01.07) podpisali roczne kontrakty zostając w Chojniczance!

2 lipca w kolejnym sparingu, piłkarze Grzegorza Kapicy zagrają w Opalenicy z Pogonią Szczecin.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl