XVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw

2011-05-17 11:34:31  |  (to)

W sobotę 14 maja WKS Chojnice był organizatorem XVIII Mistrzostw PiK w biegach na orientację.

Przyjechało 122 zawodników z trzech województw, którzy biegali na 5-6 km trasach w Zagórkach. Z chojnickich zawodników w kat. K-12 dwie debiutantki - Sikorska Oliwia i Klucznik Jessica zajęły 12 i 13 miejsca. W kat. M-12 Maksymilian Orlikowski zdobył brązowy medal, w M-18 Dawid Różański zdobył medal złoty, a Patryk Karasiewicz srebrny, w M-20 Karol Knitter był 8. Kierownikiem zawodów był Tomasz Owczarski, a sędzią głównym prezes klubu Ryszard Ciesielski.
W niedzielę pojechaliśmy do Lasek Wałeckich koło Wałcza na 5 rundę MpiK. Tam Maksymilian Orlikowski był 5, Dawid Różański 4, Karol Knitter 7, a Tomasz Owczarski zdobył brązowy medal.